محل تبلیغات شما
                 آپلود عکس

یک سال جدید ، یک فصل جدید، یک شعر جدید،یا فقط تکرار یک داستان قدیمی؟؟
             در نهایت ما نویسنده آن هستیم ، این انتخاب ماست»

اهممم.سلام^--^
این یه چالشه من داخل وب مائو دیدم ،کسی که این رو میبینه باید اونم از این پستا بزاره فقط داخل وبلاگ نه داخل صفحه اینستا یا حتی  روی یه برگه کاغذ بنویسین که اهدافتون برای سال جدید چیه و میخوای چه تغییرایی در خودتون ایجاد کنین . این چالش رو با هشتگ چند روز مونده به سال نو و جمله "باور من به وجودم ، تک تک تغییرات مثبت زندگیمو توجیه میکنه " باید بزارین ((:

آپلود عکس

امسال با تمام خوبی ها و خوشی ها و بدی ها داره تموم میشه و فقط 25 روز ازش باقی مونده                                                  سال 1398
در طی این یه سال که گذشت تغییر  کردم ، بزرگ تر شدم و چیزای زیادی یاد گرفتم و درکم بیشتر شد ولی در همین حین خیلی چیزا رو که باید تغییر میدادم رو ندادم ، خیلی حرفا و کار ها بود که باید میگفتم و انجام میدادم .ولی همه اینا به خاطر این بود که اراده نداشتم ،اراده برای انجام کارها ، و جرعت برای گفتن حرف ها
     آپلود عکس

بیایم به همدیگه قول بدیم که تغییر کنیم که دیگه نزاریم لحظه ، لحظه های  زندگیمون  از دستمون لیز بخوره که دیگه نشه برشون گردونیم ، بیاین قول بدیم که امسال رو برای خودمون متفاوت کنیم 
با تغییر هامون و تلاش هامون تا خوشید موفقیت هامون طلوع کنه .((=
قولی رو بدیم که نزنیم زیرش ، قولی که در حد توانمون باشه
من برای امسال کلی هدف دارم که میخوام بهشون برسم و فقط در صورتی بهشون میرسم که تغییر بدم خودمو . بیایم یه آدم متفاوت باشیم کمی تغییر فقط شاید دنیا هامونو رنگی تر کرد
نمیخوام حرفام زیاد کلیشه ای باشه ولی بیایم امتحانش کنیم ((=

25#روز تا سال نو 
                                      #در اوج بودن با تغییر !!
                                     # اراده بیشتر برای موفقیت!!
                              # تغییر های واقعی نه قول های الکی !!

"باور من به وجودم ، تک تک تغییرات مثبت زندگیمو توجیه میکنه "

آپلود عکس

# انگیزشی.../ ...Text..

# لوازمــ التحریـــــــــر *^*

در آستانه پایان تعطیلات

,، ,ها ,سال ,تغییر ,فقط ,    ,و فقط ,25 روز ,تا سال ,بدیم که ,زندگیمو توجیه میکنه ,مثبت زندگیمو توجیه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه شهدای شهباز بروسک پرینتر سه بعدی مشهد تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی فروی ناب maytravleicei Janet's page Mary's memory Laura's style ydgamweanews boooorovipan