محل تبلیغات شما

آپلود عکس
I want to be a new person

سلام.
از وقتی که رفتم نمیدونم چند وقت میگذره اما خب باید بگم که من بررگگشتم XD
خاب . از اون موقع تا الان اتفاق زیاد خاصی نیفتاد و من سرگردان و بیکار در خانه پرسه میزدم (: تا این که
یه اتفاق افتاد که اونم بی ربط با تصویر نیست .
وی گیس هایش را پس از مدت ها کوتاه نمود .
اره درسته موهامو کوتاه کردم |: نمیدونم چرا کوتاه کردم فقط یه دفعه ذهنم یه جرقعه زد که مو هامو کوتاه کنم خیلی با خودم کلنجار رفتم و فکر کردم و بالاخره تصمیم گرفتم که
کوتاهشون کنم . اولش ناراحت بودم باید بگم این ناراحتی چند دقیقه هم طول نکشید
وقتی مامانم داشت با قیچی .چرق .چرق .موهامو کوتاه میکرد فقط یکم به فکر فرو رفتم که نکنه اشتباه کرده باشم نکنه بعدا پشیمون بشم . اما وقتی از روی صندلی بلند شدم واقعا باید بگم که اشتباه نکردم کاملا تصمیمم درست بود اولین بار بود که احساس کردم تصمیم درستی گرفتم
چند باری که در طول عمرم مو هامو کوتاه کردم احساس میکردم یه حس عجیبی دنبالم میکنه امسال با این احساس روبه رو شدم قبلا همیشه به زور و اجبار مامانم مو هامو کوتاه میکردم اما این بار خودم خواستم مو های عزیزمو کوتاه کنم وقتی از روی صندلی بلند شدم اون حس و فهمیدم
با دیدن اون همه مو که روی زمین بود که فهمیدم
تمام غم غصه های این چند وقت همه شادی ها و خوشحالی هام همه پیروزی ها و شکست هایی که داخل این چند وقت تجربه کردم همه چیز هایی که یاد گرفتم خودمو دیدم همه گریه ها و خنده هایی که کردم
همون وقت بود که به خودم گفتم ((میخوام آدم جدیدی ))
میخوام قوی تر باشم
میخوام واقعا برای خواستم بجنگم و با چنگ و دندون به دستش بیارم هر طور و به هر طریقی که شده توی مشتم نگه ش دارم .
و اینو حتما باید بگم که میخوام خودمو برای یه جنگ واقعی آماده کنم یه جنگ
نمیخوام دیگه اون نگین قبلا باشم که همه مسخرش میکنن و بهش میخندن به خاطر عقایدش و خواسته های بلند پروازانش .
نمیخوام اون دختر استرسی باشم که معلما تحمل یه لحظه دیدنشو ندارن (این تصمیم باید سخت ترین تصمیمی باشه که در تمام زندگیم گرفتم و این واقعا برام سخته و اینو هم مطمئنم که اگه این تصمیمو بگیرم یه قدم به هدفم نزدیک تر شدم اینو واقعا از ته ته قلبم میدونم
اما نمیخوام یه چیزو تغیر بدم اونم حساس بودنمه اره حساس بودن میدونم اگه حساس نباشم و بیخیال باشم قطعا از خواستم دور میشم باید برام مهم باشه قطعا باید برام مهم باشه هم خواستم و هم آدم های اطرافم . میخوام برام مهم باشه
مهم .
پ.ن: شما وقتی موهاتونو کوتاه میکنین چه حسی دارین ؟؟ تا به حال احساس کردین میخواین ادم جدیدی باشید ؟؟؟برام کامنت کنید

پ.ن 2: لب تاپ یه هفته ای میشه درست شده و من حوصله نداشتم پست بزارم

# انگیزشی.../ ...Text..

# لوازمــ التحریـــــــــر *^*

در آستانه پایان تعطیلات

,یه ,کوتاه ,اون ,مو ,میخوام ,    ,باید بگم ,چند وقت ,ها و ,کوتاه کردم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

www.koroh.ir Resin snow globes,coin banks,Christmas Tree Ornaments شهید فهمیده نكات فنی راجع نرم افزار حسابداری مهران فروردین وبلاگ فرهنگی مذهبی مــــــــــنهاج James's notes انجمن صنفی کارگران مراکز مخابرات روستایی سبزواربزرگ toteruahan netenara guesixzawar